اکوادور ,ویزای ,دریافت ,ترانزیت ,بلیط ,فرودگاه ,ویزای ترانزیت ,اکوادور حتما ,دریافت ویزای ,برای دریافت

شهروندان کشور ایران برای سفر به اکوادور نیازی به مراجعه به سفارت اکوادور برای دریافت ویزا در ایران ندارند و در هنگام ورود در فرودگاه شهر کیتو ویزای 3 ماهه توریستی دریافت خواهند کرد. در فرودگاه برای دریافت ویزای توریستی باید به سوالات متداول فرودگاهی مثل مدت اقامت، دلیل سفر، محل اقامت در اکوادور،مقدار ارز همراه  و... پاسخ دهید.

ورود به اکوادور نیاز به ویزا ندارد اما نکته قابل توجه برای سفر به اکوادور مسیرهای پروازی میباشد. از آنجایی که هیچ پرواز مستقیمی از تهران به کیتو وجود ندارد، برای سفر به اکوادور حتما باید از چندین کشور عبور کنید که این امر ممکن است نیاز به  ویزای ترانزیت از بعضی از کشورها باشد. مثلا پروازهای از طریق اروپا نیاز به ویزای ترانزیت شینگن، پروازهای از مسیر برزیل نیاز به ویزای ترانزیت برزیل میباشد که با توجه به سیاست های سفارتهای مختلف، پروسه متفاوتی دارند. توصیه میشود حتما قبل از خرید بلیط از نحوه دریافت ویزای ترانزیت کشورهای میان مسیر مطلع شوید.

برای ورود به کشور اکوادور حتما نیاز به بلیط بازگشت خواهید داشت، پس دقت کنید که بلیط تک مسیره تهیه نکنید که در فرودگاه از پرواز شما جلوگیری نکنند.

منبع اصلی مطلب : مهاجرت به اکوادور
برچسب ها : اکوادور ,ویزای ,دریافت ,ترانزیت ,بلیط ,فرودگاه ,ویزای ترانزیت ,اکوادور حتما ,دریافت ویزای ,برای دریافت
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : مهاجرت به اکوادور قسمت چهارم